Відгуки наших клієнтів

Бажаєте залишити власну думку – заповніть форму внизу сторінки:

Галина

Хороше та надійне таксі нашого міста, перевірене часом. Вже 10 років користуюсь їх послугами. “Свій до свого по… Читати далі “Галина”

Галина

Сергій

Досить непогана служба таксі. Інколи немає вільних машин,але в загальному послуги… Читати далі “Сергій”

Сергій

гість

з усіх таксі в Тернополі тут найкращий сервіс. диспетчери ніколи не відмовляють пошукати машину, якщо в даний момент немає. приїжджають вчасно. дякую. продовжуйте в тому ж дусі… Читати далі “гість”

гість

Діма

Якщо Вам сказали, що буде машина, ОТЖЕ вона обов”язково буде… Читати далі “Діма”

Діма

віталій

професійний перевізник рекомендую… Читати далі “віталій”

віталій

хтось

Пілот-сама правельна служба таксі в… Читати далі “хтось”

хтось

Андрій

НАЙКРАЩЕ ТАКСІ… Читати далі “Андрій”

Андрій

Краще таксі Тернополя,але сьогодні їхавши

Краще таксі Тернополя,але сьогодні їхавши з водієм з позивним 71(оранджеве авео) складається погана думка(Водій недозволив сісти спереду сперечався з нами з цього приводу,я думаю це неправильно тому що йому ніхто не хамив і поводили себе адекватно.Краще таксі нашого міста і не хочеться переходити на іншу фірму,просто будьте більш уважніші до водіїв яких берете на роботу… Читати далі “Краще таксі Тернополя,але сьогодні їхавши”

Оля

Саме прикольне таксі Тернополі!!!

петро

Супер таксі!

ВІКТОР

Таксист з позивним 318 на

Таксист з позивним 318 на синьому Chevrolet Aveo, перетворив нашу поїздку на справжню Новорічну казку. Дякую йому за хороший настрій та відмінну якість обслуговування, побільше б таких таксистів… Читати далі “Таксист з позивним 318 на”

Анастасія

Хороша і дуже зручна служба

Хороша і дуже зручна служба таксі, подяка таксисту (позивний 99) -вправний водій і весела… Читати далі “Хороша і дуже зручна служба”

Віта

Обожнюю ваше таксі, але водій

Обожнюю ваше таксі, але водій зупинився прямо в великій калюжі, і нахамив, поводив себе зверхньо, то перший і окремий випадок(702, чорна Кіа) . Весь маршрут проїхала мовчки з досить не задоволеним обличчям, перший раз таке зустрічаю. 5 зірок суто службі таксі і іншим водіям, але не… Читати далі “Обожнюю ваше таксі, але водій”

Тетяна

Круте таксі! Водій 210 машини

Круте таксі! Водій 210 машини авео білого кольору, створив святковий настрій, та був надзвичайно обережним і ввічливим) топ таксі, велике… Читати далі “Круте таксі! Водій 210 машини”

Ірина

Дуже щиро дякую, Водію 585

Дуже щиро дякую, Водію 585 машини шкода, беживий колір.👍👏 Я їхала з особливою дитиною. І в нас сталася неприємна ситуація, Водій поставився з розумінням !! Вас працюють хороші відчливі Водії..… Читати далі “Дуже щиро дякую, Водію 585”

Надія

Щиро дякую таксі пілот що

Щиро дякую таксі пілот що ви є ,особливо вдячна позивному 47 Олександр,якщо не помиляюсь,оминув всі пробки,швидко довіз,дуже вихований і приємний водій ,побільше б… Читати далі “Щиро дякую таксі пілот що”

Zorianna

Таксисти приємні та ввічливі, їздять

Таксисти приємні та ввічливі, їздять обережно, авто чисті і зручні, ціни адекватні, загалом те що… Читати далі “Таксисти приємні та ввічливі, їздять”

Олександра
Strong Testimonials form submission spinner.

Обов’язково

Вкажіть поштову скриньку, за допомогою якої з Вами можна зв'язатись
Полегшить та пришвидшить зв’язок з Вами
Що Ви бажаєте нам повідомити?
rating fields
Average Rating: 4.8 stars (based on 17 ratings)
Напишіть нам.

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Не читабельний? Змініть текст. captcha txt
Онлайн-замовлення
close slider


    5210 5210