Послуги

Ми раді вітати Вас на сторінках нашого сайту від імені всіх співробітників компанії «Таксі Пілот».

Наша компанія надає послуги таксі на найвищому професійному рівні, і якщо Вам ще не довелося в цьому переконатися особисто, то ми сподіваємося, що дуже скоро і Ви станете нашими постійними клієнтами. Чому? В першу чергу через високий рівень якості і надійності, які ми надаємо. Що ж ми можемо вам запропонувати? 

Наші послуги:

  • Поїздки по місту.

  • Поїздки за місто.

  • Попереднє замовлення.

Якщо Ви попередньо запланували поїздку, важливу зустріч, поїздку в аеропорт або на вокзал, то дана послуга – економія часу і гарантія того, що авто прибуде без запізнень.

  • «Драйвер».

Чи часто Вам доводилося вимовляти фразу: «Мені спиртного не можна, я за кермом!»? Послуга драйвер від «Таксі Пілот» дозволить Вам відпочивати в своє задоволення, не турбуючись про власний автомобіль і безпеку повернення з будь-якого святкування.

  • Доставка.

Дає можливість використовувати водія таксі як персонального кур’єра. Це значно економить час і гроші, а також дає можливість не відволікатися від особистих справ. Водій прибуде за вказаною адресою, забере Вашу посилку, після чого максимально оперативно доставить за вказаною адресою. Посилка передається з рук в руки і точно у вказаний Вами термін.

  • «Прикурити».

Досить часто трапляється ситуація, коли сідає акумулятор, особливо це трапляється при експлуатації автомобіля в холодні пори року. Саме для таких випадків і створена дана послуга.

  • «Зоо-таксі».

Допускається перевозити дрібних тварин у кошиках, сумках із суцільним дном, птахів у клітках, собак у намордниках та з повідком, при умові, що тварини не забруднюють салон та речі пасажирів і розташовуються на підлозі, а за наявності підстилки – на сидінні.

  • Кондиціонер.

 

Ми завжди готові до відкритого діалогу з Вами, наш дорогий клієнт!

Ви в будь-який момент можете отримати всю необхідну додаткову інформацію у наших фахівців за номером телефону  +380681896961.

Також для цього використовуйте «Контакти» компанії.

Напишіть нам.

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Не читабельний? Змініть текст. captcha txt
Онлайн-замовлення
close slider


    5210 5210