Про нас

Вітаємо Вас на нашому сайті!!!

Тернопільська  компанія «Таксі Пілот» створена 26 листопада 2006 року для здійснення пасажирських перевезень. З того часу наша компанія намагається постійно вдосконалюватися та розвиватись, крокуючи в ногу з технічним прогресом і впроваджуючи інноваційні технології.

З початку створення служби, наше таксі стало надійним партнером для тисяч постійних клієнтів – мешканців та гостей Файного міста.

Колектив «Таксі Пілот» забезпечує високий рівень обслуговування і значне заощадження Вашого часу.

Парк автомобілів нашого таксі нараховує більше 500 легкових автомобілів, який постійно оновлюється. Ми ретельно підбираємо персонал для того, щоб підтримувати високий рівень послуг, який гарантує нашим клієнтам якісне, швидке та надійне обслуговування в будь-який час доби!

Відтепер замовити послуги «Таксі Пілот» можна через інтернет в режимі он-лайн – варто лише заповнити наведену форму! А також за коротким номером 5210 – безкоштовно!

Ми працюємо 24 години на добу, 7 днів на тиждень, включаючи вихідні і святкові дні для того, щоб Ваше переміщення по місту та за його межами було комфортним для Вас! З нами Ви можете бути впевнені у своїй безпеці і безпеці найближчих для Вас людей!

Дякуємо Вам за довіру!!!

Напишіть нам.

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Не читабельний? Змініть текст. captcha txt
Онлайн-замовлення
close slider


    5210 5210